Doktorska disertacija/ mr Marija Draganić/ Filozofski fakultet

UNIVERZITET CRNE GORE

FILOZOFSKI FAKULTET

OBAVJEŠTENJE

Mr Marija Draganić predala je doktorsku disertaciju pod nazivom ,,Oblici, zastupljenost i prevencija elektronskog nasilja među srenjoškolskom populacijom u Crnoj Gori.

Komisija za ocjenu doktorske disertacije u sastavu:

1. Prof. dr Saša Milić, redovni profesor Filozofskog fakulteta Univerziteta Crne Gore
  2. Prof. dr Marija Bartulović, vanredna profesorica Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
  3. Prof. dr Tatjana Novović, redovna profesorica Filozofskog fakulteta Univerziteta Crne Gore

napisala je Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije i dostavila ga Filozofskom fakultetu.

Doktorska disertacija mr Marija Draganić i Izvještaj Komisije o ocjeni doktorske disertacije stavljaju se na uvid javnosti 15 dana i nalaze se u Biblioteci Univerziteta Crne Gore i Biblioteci Filozofskog fakulteta.

Nikšić,10.05.2024.godine