Doktorska disertacija/ mr Sanja Čalović-Nenezić/ Filozofski fakultet

UNIVERZITET CRNE GORE

FILOZOFSKI FAKULTET

OBAVJEŠTENJE

Mr Sanja Čalović-Nenezić predala je doktorsku disertaciju pod nazivom ,,Vaspitni uticaji na razvoj sposobnosti učenja kod učenika u crnogorskom srednjoškolskom obrazovanju“.

Komisija za ocjenu doktorske disertacije u sastavu:

1. Prof. dr Vučina Zorić, redovni profesor Filozofskog fakulteta Univerziteta Crne Gore
  2. Prof. dr Brane Mikenović, redovni profesor Filozofskog fakulteta Univerziteta u Banjoj Luci
  3. Doc. dr Milica Krulanović, docentkinja Filozofskog fakulteta Univerziteta Crne Gore

napisala je Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije i dostavila ga Filozofskom fakultetu.

Doktorska disertacija mr Sanja Čalović-Nenezić i Izvještaj Komisije o ocjeni doktorske disertacije stavljaju se na uvid javnosti 15 dana i nalaze se u Biblioteci Univerziteta Crne Gore i Biblioteci Filozofskog fakulteta.

Nikšić, 10.05.2024.godine