Projekat AL4LIFE predstavljen na Danu otvorenih vrata UCG i Sajmu sezonskog zapošljavanja

Promocija AL4LIFE projekta i ostvarenih rezultata dogodila se na Danu otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore i Sajmu sezonskog zapošljavanja, koji je bio održan 6. marta, u kampusu Univerziteta Crne Gore, u Podgorici.

AL4LIFE projektni tim je bio prisutan na štandu i uz dijeljenje promotivnog materijala sa prisutnima razgovarao o naporima koje Univerzitet Crne Gore ulaže u kreiranju alumni strukture, ali i o rezultatima koji su do sada ostvareni, kao što su izrada Alumni strategije i razvoj softverskog rješenja za kreiranje alumni baze.

Posjetiocima štanda, koji su mahom bili maturanti iz srednjih škola iz svih opština Crne Gore, ali i studenti, predočeni su benefiti koje će alumni zajednica Univerziteta Crne Gore pružiti, a koji se prevashnodno ogledaju u stvaranju kontakta sa budućim poslodavcima i njihovom lakšem zapošljavanju, nakon završetka studija.