Ovladaj vještinama za samostalnu izradu biznis plana - prijavi se!

Pozivamo studente svih fakulteta Univerziteta Crne Gore da se prijave za polaznike prve Obuke za pisanje biznis planova koju organizujemo u okviru platforme Biću preduzetnik/ca.

Kroz četiri ciklusa predavanja respektabilnih predavača upoznaćete se sa ključnim faktorima u procjeni održivosti biznis ideje i tehnikom izrade biznis plana, kao krovnog dokumenta u procesu planiranja i realizacije preduzetničkog poduhvata.

Naši predavači su:

Doc. dr Vladimir Đurišić (Ekonomski fakultet), mr Nikola Mišnić (Ekonomski fakultet), Spasoje Vujošević (Investiciono-razvojni fond Crne Gore) i mr Arton Gjokaj (myWorld cashback).

Više informacija o Obuci za pisanje biznis planova pronađite OVDJE.

Sve polaznike očekuje Sertifikat u uspješnom završetku Obuke za pisanje biznis planova.

Broj mjesta je ograničen a prijava je otvorena do 6. maja putem linka PRIJAVA.

Platforma Biću preduzenik/ca je podržana od strane Ministarstva ekonomskog razvoja i Privredne komore Crne Gore.

Dobro došli!